My Board

Tam Versiyon: Görev Yap Para Kazan
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
İnternetten para kazanmanın bir çok yolu vardır. Bunlardan birisi de görev yap kazandır. Yani size bazı görevler verilmektedir. Bu görevleri tamamladığınız da bakiyenize ücret eklenmektedir. Bu çalışma stili son zamanların en popüler internetten ek iş yaparak para kazanma örneğidir. Bu tür görev sunan bir kaç web sitesi vardır. Bunlardan birisi ve en aktif olanı ise gunlukkazan.com dur. Siteye öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Kısa süre içerisinde üye olabilirsiniz. Üyeliğinizin ardından giriş yapıp ilgili görevlerden birisini seçip hemen işleme başlayabilir ve para kazanmanın tadını çıkartabilirsiniz. Evden işten dilediğiniz her yerden görev Yap Para Kazanabilirsiniz. Ek iş yapmak isteyip yapamıyor musunuz. Hiç üzülmeyin ve dert edinmeyin sizler için bu imkanı sunuyoruz. Yapacağınız görevlerden bazıları şunlardır. Google maps harita yorumları eklemek, google play yorum eklemek ya da indirmek, sosyal medya hesapları olan facebook, twitter ve instagram hesaplarına yorum yapmak ve hali hazırda kullanılan web sitelerine yorum yapmak gibi bir çok çeşitli görevler bulunmaktadır. 
Ancak unutmayın, yalnızca verilen görevi başarıyla tamamladığınızda ve müşteriniz tarafından onaylandığında ödeme alacaksınız. Bu, müşterilerinizin gereksinimleri karşılanmadıkça işi birkaç kez gözden geçirmek anlamına bile gelebilir. Çoğu müşteri, ödemeleri dijital yolla yapmayı tercih ettiğinden, ödemelerin zamanında yapılması için sizden banka hesap numaranız istenebilir.
İşlemi yapıp parayı kazanmak o kadar güzel bir çalışmadır ki, vergi ödemezsiniz, kira derdiniz yok. Oturduğunuz yerden görev yap kazanmak bu kadar kolay olmamıştır. İsterseniz mobilden de giriş yapabilir dilediğiniz yerden görevleri yönetebilirsiniz. Günlük kazanmak isteyen herkes bu sistemi kullanmalı ve ek bir gelir kaynağı oluşmasını sağlamalıdır. Haydi durmayın sizde hemen üye olun görevleri yapın ve banka hesabınıza paraların gelmesini sağlayın.