Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sivas çilingir - Merkez Çilingir
#1
Anahtar çıkarma, anahtar çoğaltma veya diğer kilit işlemleri dışında kapılarınızı da kaliteli bir şekilde açabilecek olan kişiler tarafından istediğiniz zaman hizmet almaya başlayabilirsiniz. Sivas çilingir tarafından alabileceğiniz tüm anahtar çoğaltma ve kapı açma işlemlerini bu kişileri telefon numaraları üzerinden aradığınız zamanlarda da alabilmeniz mümkün olmaktadır. Eğer kapıda kaldıysanız veya kapılarınız kilitli kaldıysa ve açılmıyorsa o zaman anahtarcı ile çalışarak, kilit sorunlarınızın önüne geçebilirsiniz. Kilit sorunlarının hepsinin çözülmesi ve kapalı kapıların açılması için uygun aletlerle birlikte hizmet alabileceğiniz kişilei seçerek hizmet alabilirsiniz. Çelik kapı, demir kapı veya tahta kapı fark etmeden tüm kapı çeşitleri için uygun olan açma yöntemleriyle beraber hizmet alarak, kapılarınızı açtırabilirsiniz. Nerede kalmış olrusanız olun, kapılarınızın açılmasını sağlayacak kişilerle iletişim kurduktan sonra 15 - 20 dakika içerisinde bu kişiler kapınıza gelerek hemen hizmet vermektedir. 
Kapı çeşidi veya kilit çeşidi fark etmeden her türlü alan için sizlere hizmet verebilecek olan kişiler sayesinde istediğiniz zaman hizmet almaya başlayabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ve kaliteli bir şekilde size hizmet verebilecek kişiler sayesinde istediğiniz zaman kapı açma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda uzun süre kalmadan, kapılarınızı açabilecek olan kişilerin iletişim numaralarını bularak, hizmet almak için aramaya başlayabilirsiniz. Hiçbir kapıya zarar vermeden kapı açma işlemi sunabilecek ve kapılarınızı açabilecek kişiler sayesinde sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz. 
Kapı açma, kilit takma, kilit açma, anahtar kopyalama, anahtar değişimi gibi işlemleri de yine anahtarcılar ile çalışarak yaptırabilirsiniz. İmmobilizer denilen araç anahtarları çipli olduğu için bu anahtar çeşidini çoğalttırmak istediğinizde bu çeşit anahtarları dikkatli bir şekilde çekebilecek olan kişilerle beraber çalışma sağlayabilirsiniz. Çipin kopyalanması oldukça önemli olduğu için çipi en iyi şekilde kopyalayabilecek kişilerle beraber çalışma sağlamanız da oldukça önemlidir. Eğer çip doğru bir şekilde kopyalanmazsa ve çipli anahtarın kullanıldığı yerlerde işe yaramaması söz konusudur. Böylelikle de anahtar kopyalama işlemleriniz boşa gitmiş olur ve hatalı anahtarlara sahip olmak zorunda kalabilirsiniz. Bundan dolayı da bunu iyi bir şekilde gerçekleştirecek kişilerle beraber çalışmanız oldukça önemli olmaktadır. Merkez çilingir numaralarını arayrak immobilizer anahtar kopyalayıp, kopyalayamadıklarını öğrenebilirsiniz.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi